Pondělní deadline. Como čelí ultimátu od Realu Madrid, za Paze musí složit 60 milionů eur

Dnes, 09:44
Aktuality
Nicolas Paz (© Alessio Morgese / NurPhoto via AFP)

Real Madrid údajně oficiálně informoval Como, že aktivuje doložku zpětného odkupu za argentinského záložníka Nica Paze (21) ve výši 10 milionů eur. Podle novináře Fabrizia Romana má italský klub šanci získat hráče natrvalo za 60 milionů eur, čas na rozhodnutí má ovšem jen do příštího pondělí. Pokud se tak nestane, vrátí se ofenzivní středopolař do Madridu a bude na přestupovém trhu k dispozici ostatním zájemcům za ještě vyšší částku.

Carlalberto Ludi, sportovní ředitel Coma, sice osobně odcestoval do Španělska, ale vyjednat výhodnější podmínky nedokázal. Pokud si zkrátka italský celek chce jihoamerický klenot udržet, musí aktivovat exkluzivní opci. Ta navíc stejně dává Realu možnost budoucího zpětného odkupu až za 80 milionů eur.

Madridský velkoklub se na každý pád následnému prodeji Paze nebrání, protože v kádru pro něj nemá kvůli obrovské konkurenci místo.

O slovo se hlasitě hlásí Inter Milán. I Nerazzurri v čele s klubovým viceprezidentem Javierem Zanettim, který má nadstandardní vztahy s hráčovým otcem, vidí v Pazovi ideálního tvořivého hráče pro oživení taktického systému. Inter by mohl finance na tento přestup získat z jiných plánovaných prodejů.

Do hry však může vstoupit finanční síla anglické Premier League. Real Madrid je připravený prodat Paze za nejvyšší nabídku, která by přesáhla požadovaných 60 milionů eur. Mezi hlavními zájemci se skloňují Arsenal, Chelsea nebo Manchester City, tedy kluby s trenéry, kteří přesně tento typ kreativních hráčů vyznávají.

Autor: Patrik Sandev

Komentáře (19)

Přidat komentář
D10S

Veľmi som zvedvý ako toto celé dopadne

Reagovat
DreamTeam

Je mi divný,že zrovna jeho by Jose nechtěl vyzkoušet a místo toho chce přivést jiného záložníka. Ale jestli by si tam pořád nechali možnost budoucího odkupu,tak proč ne.

Reagovat
janinho

chudak paz. ten rok v como by pre neho bol absolutne idealny.

fandit realu v tejto dobe je fakt velmi narocne... predajme paza, asencia a idealne aj dalsie talenty, aby sme mohli zaplatit perspektivnych borcov jak konate, bernardo, odstupne za zuzeeeho atd. zacinam pereza upodozrievat, ze zacal v poslednych rokoch na tajnaca fandit barce.

Reagovat
Breze

Naivne som chcel verit, ze Silva bol len docasna zaplata za Nica, ktory by prisiel buduci rok. Ale to co teraz Perez s Mourinhom predvadzaju je strasny hnus. Presla ma akakolvek chut na novu sezonu.

Reagovat
Freedo

Za každej den navíc Florentino zabije jedno koťátko

Reagovat
MoonKnight

Neuvěřitelné jak se to změnilo, z nesympatické Barci je mega sympaťák Flick se svými mladými pušky kdežto Pérez udělal z RM tak odporný klub..

Reagovat
$d0lar$

Ale letos se to zmenilo - s prichodem Mourka se to zase otaci spravnym smerem.

Reagovat
fantomas10

na neho se tesim hodne

Reagovat
Hachim Mastour

Reagovat
Patron

Reagovat
Jesfey

Reagovat
fantomas10

Chapu to spatne, ze Paez nema sanci rict Realu, ze tam nejde? Zpetny odkup neznamena, ze puvodni klub ma sanci toho hrace vzit zpet za dohodnutou castku a soucasny klub nemuze rict ne, ale ten hrac ano? Vsak se nejedna o prodej auta, ale lidskyho zdroje, tak jak to je? Neni to prece majetek Realu

Reagovat
janinho

tiez som si to myslel, ale paz ma vraj s realom uz podpisanu nejaku zmluvu. nechapem kedy ju podpisoval a preco (zjavne sa tak real poistuje, aby s nimi hrac potom nemohol vyjebat), ale ak je to tak tak ma smolu.

tiez som si vravel, ze ak si on dupne, tak real proste bude musiet akceptovat.

vsetko co perez momentalne (posledny rok) robi je za mna zle. ci prestupy, ci trenerske rosady, ci nastavenie pravidiel v kabine, ci zmluvy hracov...

Reagovat
VersaceChain

No vypada to, ze nez sel do Coma tak podepsal pripadny kontrakt na ten buy-back... takze to byla smlouva mezi kluby a nim..

Reagovat
Pithivier

Real odpad klub

Reagovat
oli9

Pro nej bude spatne kdyz se veati do Spanelska kde bude sedet na lavce

Reagovat
Breze

Strasny hnus, co Perez v poslednej dobe robi

Reagovat
monkej

Vraj Inter za 70M

Reagovat
BradBELLICK

60 mega za stěžejního hráče, který jim vykopal LM je almužna. Hodně benevolentní nabídka od Realu.

Při dnešních cenách, pokud ho Real přeprodá, půjde za 90+.

Reagovat

Sledování komentářů

Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.

Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.

Nový komentář

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.

Registrace nového uživatele

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele