Pondělní deadline. Como čelí ultimátu od Realu Madrid, za Paze musí složit 60 milionů eur

Real Madrid údajně oficiálně informoval Como, že aktivuje doložku zpětného odkupu za argentinského záložníka Nica Paze (21) ve výši 10 milionů eur. Podle novináře Fabrizia Romana má italský klub šanci získat hráče natrvalo za 60 milionů eur, čas na rozhodnutí má ovšem jen do příštího pondělí. Pokud se tak nestane, vrátí se ofenzivní středopolař do Madridu a bude na přestupovém trhu k dispozici ostatním zájemcům za ještě vyšší částku.
Carlalberto Ludi, sportovní ředitel Coma, sice osobně odcestoval do Španělska, ale vyjednat výhodnější podmínky nedokázal. Pokud si zkrátka italský celek chce jihoamerický klenot udržet, musí aktivovat exkluzivní opci. Ta navíc stejně dává Realu možnost budoucího zpětného odkupu až za 80 milionů eur.
Madridský velkoklub se na každý pád následnému prodeji Paze nebrání, protože v kádru pro něj nemá kvůli obrovské konkurenci místo.
O slovo se hlasitě hlásí Inter Milán. I Nerazzurri v čele s klubovým viceprezidentem Javierem Zanettim, který má nadstandardní vztahy s hráčovým otcem, vidí v Pazovi ideálního tvořivého hráče pro oživení taktického systému. Inter by mohl finance na tento přestup získat z jiných plánovaných prodejů.
???????????? Como would receive €10m from Real Madrid if they do NOT re-sign Nico Páz on permanent deal by Monday.
— Fabrizio Romano (@FabrizioRomano) June 25, 2026
Real Madrid want €60m from Como or they would seek slightly more than €60m from Inter or Premier League clubs keen.
????➕ https://t.co/MZtbVRdS7e pic.twitter.com/WSp3cdihiH
Do hry však může vstoupit finanční síla anglické Premier League. Real Madrid je připravený prodat Paze za nejvyšší nabídku, která by přesáhla požadovaných 60 milionů eur. Mezi hlavními zájemci se skloňují Arsenal, Chelsea nebo Manchester City, tedy kluby s trenéry, kteří přesně tento typ kreativních hráčů vyznávají.

Komentáře (19)
Přidat komentářVeľmi som zvedvý ako toto celé dopadne
Je mi divný,že zrovna jeho by Jose nechtěl vyzkoušet a místo toho chce přivést jiného záložníka. Ale jestli by si tam pořád nechali možnost budoucího odkupu,tak proč ne.
chudak paz. ten rok v como by pre neho bol absolutne idealny.
fandit realu v tejto dobe je fakt velmi narocne... predajme paza, asencia a idealne aj dalsie talenty, aby sme mohli zaplatit perspektivnych borcov jak konate, bernardo, odstupne za zuzeeeho atd. zacinam pereza upodozrievat, ze zacal v poslednych rokoch na tajnaca fandit barce.
Naivne som chcel verit, ze Silva bol len docasna zaplata za Nica, ktory by prisiel buduci rok. Ale to co teraz Perez s Mourinhom predvadzaju je strasny hnus. Presla ma akakolvek chut na novu sezonu.
Za každej den navíc Florentino zabije jedno koťátko
Neuvěřitelné jak se to změnilo, z nesympatické Barci je mega sympaťák Flick se svými mladými pušky kdežto Pérez udělal z RM tak odporný klub..
Ale letos se to zmenilo - s prichodem Mourka se to zase otaci spravnym smerem.
Chapu to spatne, ze Paez nema sanci rict Realu, ze tam nejde? Zpetny odkup neznamena, ze puvodni klub ma sanci toho hrace vzit zpet za dohodnutou castku a soucasny klub nemuze rict ne, ale ten hrac ano? Vsak se nejedna o prodej auta, ale lidskyho zdroje, tak jak to je? Neni to prece majetek Realu
tiez som si to myslel, ale paz ma vraj s realom uz podpisanu nejaku zmluvu. nechapem kedy ju podpisoval a preco (zjavne sa tak real poistuje, aby s nimi hrac potom nemohol vyjebat), ale ak je to tak tak ma smolu.
tiez som si vravel, ze ak si on dupne, tak real proste bude musiet akceptovat.
vsetko co perez momentalne (posledny rok) robi je za mna zle. ci prestupy, ci trenerske rosady, ci nastavenie pravidiel v kabine, ci zmluvy hracov...
No vypada to, ze nez sel do Coma tak podepsal pripadny kontrakt na ten buy-back... takze to byla smlouva mezi kluby a nim..
Real odpad klub
Pro nej bude spatne kdyz se veati do Spanelska kde bude sedet na lavce
Strasny hnus, co Perez v poslednej dobe robi
Vraj Inter za 70M
60 mega za stěžejního hráče, který jim vykopal LM je almužna. Hodně benevolentní nabídka od Realu.
Při dnešních cenách, pokud ho Real přeprodá, půjde za 90+.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele