Mourinho po vyloučení nesmí ve dvou zápasech na lavičku AS Řím

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (11)

vceradnesazitra

Z článku jsem se nedozvěděl podstatnou informaci a sice zdali sudí opravdu záměrně ovlivnil utkání.

Vtáky cez tepláky

José je pánko, dúfam že ho nevyhodia a dajú mu šancu vybudovať ten tím, i keď neviem či je to jeho silná vlastnosť.

janinho

Zuzee je uz davno za zenitom a v klubovom futbale uz peknych par rokov nepatri k spicke (len platom).

ak este chce ostat pri trenovani, tak by mu ovela viac sedel reprezentacny futbal, idealne nejaka krajina kde vysledky potesia ale pekny futbal sa necaka, lebo ten hral naposledy este v druhej sezone v Reale. on nemoze fungovat s partiou hracov na kazdodennej baze, lebo skor alebo neskor si postve kazdy jeden kolektiv.ale v repre kde by sa videli tak raz za 3 mesiace na 2-3 tyzdne by to jeho stare kuzlo este mohlo fungovat a mohol by nejaky vyber namotivovat k peknym vysledkom.

alebo potom uz len robit pundita. tam bude mat cenu zlata.

REPLIKATOR

Už se jenom ztrapňuje, těžce mu ujel vlak.

Nejhorší je že rozhodčí mu vždy dají dostatek důvodu.

Pairetto nechal Hellas v první půli hrát rugby a ve druhé polehavat po každém fouknuti vánku,

Ten konec opravdu proleželi, bohužel AS jim k tomu svými fauly dalo prostor, toť asi vše co se k tomu dá říct. Spíš by se měl Special One zaměřit na to, proč ten tým hraje 60 minut naprostou tužku a pak se pět minut před koncem vzteká.

Nejhorší je, že tohle je zápas co zápas, zažili jsme utkání vhodný k diskuzi, třeba proti AC s neodpískanou penaltou na Pellega v závěru zápasu, ale utkání s Hellesem bylo ze strany rozhodčích v pořádku, tenhle člověk se vzteká v každém zápase, v kterém prohráváme. To je vlastně jediný, čím se prezentuje.

Jinak, pokud existuje skutečná averze alespoň části rozhodčích vůči AS, ani bych jim to neměl za zlé. Každé utkání poslauchají nadávky z lavičky i od hráčů, i Lorenzo o tom nedávno mluvil, že ty jeho výlevy jsou někdy za hranou. Stačí se podívat jak se spolu s Mancinim a spol. chovají při každém faulu proti nám.

Btw o tom, jak udělá Mancini každý zápas čtyři fauly loktem do soupeřova obličeje a nakonec dostane žlutou jen za keci už nikdo nemluví. Podobně Kumbullovi už prošlo několik zákroků na soupeřovy kotníky, kdy těm hráčům mohl nejmíň na půl roku zastavit kariéru.

Mourinho je dnes již jen parodií na kdysi slavného a úspěšného trenéra.

Francesco Totti AS

Stahuje pozornost na sebe, aby se řešili jeho výlevy a ne mizerný výkon týmu. Tak to dělal vždycky a všude, kde byl. Akorát Řím hraje tak špatně, že to chudák musí dělat v každým kole a ještě ho to stojí půl mega.