Další křídlo pro Spartu: Dorazit má kostarický reprezentant Alcócer, potvrdil to i tamní tisk

Pražská Sparta cílí na další novou tvář. Na Letnou má podle belgického listu Het Nieuwsblad blízko kostarický křídelník Josimar Alcócer, jenž naposledy působil v belgickém KVC Westerlo. Informaci potvrdily i zdroje Livesport Zpráv.
O tom, že posilování Sparty není u konce, naznačil ve středu sportovní ředitel Tomáš Rosický. "Potřebujeme zrychlit na stranách, proto přišel Ebrima Singhateh a ještě jeden hráč by měl přijít," uvedla sparťanská legenda.
Hráčem, o němž Rosický mluvil, by měl být podle belgického zdroje právě Kostaričan Alcócer. Ten už podle zmíněného belgického zdroje nenaváže na působení ve Westerlo a měl by se stěhovat do Sparty.
???? Sparta Prague have reached an agreement to sign 21-year-old Costa Rican winger Josimar Alcócer from Westerlo.https://t.co/Kx8Fg6Ijcc#JupilerProLeague #FortunaLiga
— TransferFeed (@transferfeedcom) June 26, 2026
Transfer mladého reprezentanta, který v národním týmu odehrál 34 duelů, je podle všeho domluvený. V belgické lize působil od léta 2023 a nastoupil do osmdesáti soutěžních duelů. Zaznamenal pět branek a na dalších šest přihrál.
Související články




Komentáře (18)
Přidat komentářNevím no, 80 zápasů a 5+6...
Ale tak umí běhat. Nejrychlejší hráč belgický ligy
ve srackovem tymu.. Mercado na tom byl stejne, dulezity, ze ma tolik zapasu uz odehrano v jeho letech
Mercado super, ale naživo mi vždy přišel, že od 20.minuty vyplivne plíce
a v lepsi lize
Palec nahoru, že opět vaše vedení přivádí zraněného / na zranění náchylného hráče?
Ve Spartě mají úchylku na přivádění neproduktivních krajních hráčů nebo co?
Tak kdyby měl v Belgii třeba 15 gólů v průměrném týmu, tak by na něj asi Sparta neměla prachy nemyslíš?
Ach jo. To vedro mě sere. Článek o Kostaričanovi co jde do Sparty a jediný co mě upoutalo je asi metrovej výstřih nějaký tlusťošky vlevo od jeho hlavy.
a pak že to nepůjde
Alkoser
Naprosto super posíla
Takze se zbavi ceskych mladych hracu jako Karabec na ukor random cizincu, kde teda budou hrat ti mladi cesi?
Karabec ještě nikam nejde. Mladí Češi u nás a v Liberci a v Ostravě. U vás jen Afričani a polští přátelé.
Karabec je aktuálně v přípravě a Sparta by chtěla aby pokračoval, ale chce Karabec? To nevíme. Pravděpodobně chce zkusit zahraničí.
Sledování komentářů
Chcete-li se rychle dovědět o nových komentářích k tomuto článku, přidejte si jej ke svým sledovaným. Upozornění na nové komentáře pak najdete ve svém osobním boxu Můj EuroFotbal v pravé části hlavičky webu.
Sledovat komentáře mohou pouze registrovaní uživatelé.
Nový komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce. Nahlásit nelegální obsah můžete zde.
Registrace nového uživatele