Bento věří, že Německo s USA nebudou hrát na remízu

Text článku byl v souladu s podmínkami smlouvy s autorem článku, agenturou ČTK, ze systému vymazán.

Autor: ČTK

Komentáře (37)

Ja verím, že áno

tak budu hrat opatrne, a urcite tam nebude velke tempo.. cim viac sa bude blizit zkoniec tym viac budu hrat na remizu

Převahy v prvním poločase? To mluví o prvních čtyřech minutách? Spíš mohli bejt rádi, že poločas vůbec vyhráli.

ved nevyhraju ani nad ghanou.... vcera hrali STRASNE

za tu nominaci at jde bento do hajzlu,polovina kadru tam nema co delat a naopak tam schazi hraci jako quaresma kteri meli vynikajici formu na jare,a je tam nani za zenitem,postizenej stoper alves atp.

To máš za toho Bebého ten by tam nastrielal také banány ...

Tak jemu to moze byt aj tak jedno.. s Ghanou nevyhraju

Já zase věřím, že Portugalsko bude hrát s Ghanou stejnou sračku jako doposud a bude jim ten druhý zápas totálně k ničemu

Nebudou hrát ale to nevadí protože Portugalsko nevyhraje ani proti Ghaně

bayern987

Věř čemu chceš ale radši mlč, protože při představě že ty si nepřeješ remízu, se Klinsmann s Löwem dohodnou a zahrají to na tu remízu.

Sandstorm

Já očekávam, že do toho půjdou oba týmy na plno. Ani jeden nemá jistý postup a podle toho budou hrát - na vítězství. Tyhle spekulace, jakože Low a Klinsmann jsou kámoši, tak si domluví remízu jsou směšný . Tohle není okresní přebor, ale mistrovství světa.

aj na MS funguju kamosi

stas87

okrem zapasu Nemecko-Rakusko boli este nejake podozrive zapasy niekedy v minulosti?

škandinávci na eure

stas87

myslim na ms

Mexico - Taliansko MS 2002 1:1 obidvom stacila na postup remiza, poslednych 30 minut si len nakopavali loptu...

jj proto Del Piero vyrovnával v 85. minutě

v takomto rozsahu nie, ale ako tiper by som upodozrieval kazdy 3 zapas

stas87

nj,tie posledne zapasy v skupinach k tomu priamo lakaju

stas87

a ja by som si ju strasne prial,tak ako vtedy bolo nordic victory a cigani isli domov tak teraz sa moze zopakovat nieco podobne treba ten mental Pepe zasa potopi svoj tim

-Carles-

S tým skóre majú šancu iba za predpokladu, že Nemci rozstrielajú Amíkov a oni Ghanu, čo teda nie je veľmi pravdepodobné.

Aký bude vlastne postup, pokiaľ Nemci aj Ghana vyhrajú jednogólovým rozdielom?

Tak postupuje USA. Skóre by měli sice Ghana s USA stejné, ale rozhoduje potom vzájemný zápas, který vyhrálo USA

Pokud bude mít USA a Ghana skóre přesně shodné, jde dál USA. Pokud by skóre neměly přesně stejné, jde dál ten, kdo dal víc gólů.

ACSeRw!n

Jasne ze se spolu dohodnou.. Tady neni prostor pro fair play, jde o strasne moc.

Hrozně by se mi líbilo, kdyby si po úvodním hvizdu rozehráli míč a pak by si vždycky na 45 minut sedli na zadek a hezky počkali.