Katar

Další články

Katar porazil Japonsko 3:1 a poprvé vyhrál mistrovství Asie

Katařané poprvé v historii vyhráli mistrovství Asie. Pořadatel příštího světového šampionátu ve finále ve Spojených arabských emirátech překvapivě porazil Japonsko 3:1 a zvítězil ve všech sedmi zápasech turnaje. Ve 12. minutě si rekordní devátý gól na jednom asijském mistrovství připsal Ali Almúz a do přestávky zvýšil Abdulazíz Hatim.

Katar bude hrát finále Asijského poháru. Fanoušci na hráče házeli boty

Ve finále mistrovství Asie se utkají Japonsko a Katar. Pořadatelská země příštího světového šampionátu v semifinále porazila domácí výběr Spojených arabských emirátů vysoko 4:0, Japonci v pondělí zdolali Írán 3:0.

Katar na mistrovství Asie vyřadil Koreu, SAE obhájce Austrálii

Katar se díky nečekanému vítězství nad Koreou poprvé v historii probojoval do semifinále mistrovství Asie. Výběr dvojnásobných vítězů kontinentálního šampionátu dnes v Abú Zabí porazili 1:0. O druhé překvapení se v druhém dnešním čtvrtfinále postarali domácí reprezentanti Spojených arabských emirátů, kteří zdolali 1:0 obhájce titulu Austrálii.