Austrálie

Další články

Austrálie poprvé v historii ovládla mistrovství Asie

Austrálie poprvé v historii vyhrála mistrovství Asie. Pořádající země turnaje v dnešním finále v Sydney porazila Jižní Koreu 2:1 po prodloužení. Australané vedli po gólu Luonga, ale v nastavení poslal Son Hung-min zápas do nastavení, ve kterém rozhodl Troisi.

Australané jsou šampiony Asie! Korea padla v prodloužení

Neuvěřitelná podívaná se dnes strhla v Sydney u příležitosti finále Asijského poháru 2015. Domácí Australané celý druhý poločas vedli, pak v samotném závěru normální hrací doby o náskok přišli, a v prodloužení nakonec díky Troisimu přeci jen zlaté medaile urvali. Stali se tak první úspěšnou pořadatelskou zemí od Japonska z roku 1992...

Austrálie díky brzkým gólům opět putuje do finále Asijského poháru

Austrálie si zahraje druhé finále po sobě, když v ostře sledovaném klání na malém stánku v Newcastlu díky skvělému startu přemohla Spojené arabské emiráty. Socceroos vsítili hned dvě branky v rámci úvodní 15minutovky a soupeř i přes mírné zlepšení po přestávce nebyl s to utkání jakkoliv zdramatizovat...

Ve vápně je světovou špičkou, chválí Postecoglou hrdinu Cahilla

VIDEO. Austrálie postoupila do semifinále Asijského poháru, když ve čtvrtfinále porazila Čínu 2:0. Hlavním hrdinou zápasu se stal útočník New York Red Bulls Tim Cahill, který vstřelil obě branky, přičemž tu vítěznou krásnými nůžkami. Trenér Socceroos Ange Postecoglou si výkon nejlepšího střelce historie reprezentace nemůže vynachválit.